ŞAH - CONPET 

  

                                                    Juniorii mei                     

  

    

                                

    

 

 

            

 

         

                                                   

                

         

  JUNIORII cu  care  am  lucrat in perioada 05.10.1996 - 15.09.2014  

 

NUME si PRENUME Anul   Categ. Numar Nr. ore Distributie pe ani  Data 
  nasterii azi antrenam. antrenam. antrenamente inceperii
ACHIM  Claudiu 1984 2 6 2 25.01.1997
   ACHIM  Liliana - Gabriela 02.06.1989   2 6 2 09.08.2002
ALEXANDRU  Alin 28.07.1989   17 51 17 28.05.2002
ANDRONESCU  Nicolae 13.11.1987 26 78 4,22 24.12.1999
ANGHEL  Liviu - Stefan 27.12.1982 I 148 444  62,62,23,…1 (2013) 30.01.1998
ANGHEL  Valeriu 27.03.1984 I 227 681 9,63,62,51,42, 01.12.1997
   ANGHELESCU  Theodora 06.08.1997   20 60 3,8,9 07.05.2004
ANGHELUS  Daniel-Gabriel 12.02.2002   12 36 12 30.03.2012
ANUTA  Diana - Corina 04.11.1984 II 351 1053 83,59,55,63,45,46 19.10.1996
    ANUTA  George - Cristian 25.10.1988 II 157 471 88,43,0,5,21 05.10.1996
  ARDAC  Mihai - Alexandru 28.07.1988 8 24 8 26.09.1997
BADEA  Alexandru 1984 2 6 2 05.10.1996
BADEA  Robert 05.02.1989 8 24 8 23.05.1997
BAGDASAR  Bogdan-Andrei 29.04.1995   2 6 2 15.07.2010
BALALIA  Andrei 20.03.1986 III 34 102 34 26.02.1999
BARBU  Mircea 1984 10 30 10 05.10.1996
BARBU  Stefan 05.06.1999   1 3 1 2008
BERBECE  Robert - Paul 29.06.1999   2 6 2 29.10.2008
BICA  Valentin 16.03.1968   51 153 37,14 16.03.2004
  BOCEANU  Gabriel - Radu 02.11.1986 II 112 336 4,55,45,8 18.12.1998
BOCEANU  Mihai 02.11.1986 18 54 18 22.03.1999
BOIA  Radu 23.07.2001   25 75 11,14, 23.09.2008
BOSTAN  Alexandra 10.01.1989 3 9 3 06.03.1998
BRUTARU  Andreea 17.05.1984 10 30 10 20.03.1998
 BUCUR  Bogdan - Florin 05.03.1997   9 27 2, 7 20.03.2009
   BUCUR  PETRESCU  Vlad 03.12.2001   3 9 3 23.11.2007
BUCUR  Sorin 07.09.1989 I 42 126 42 12.03.1999
BUNDA  Catalin 15.11.1984 I 271 813 81,66,42,22,29,31 05.10.1996
  BUNEA  George - Nicolae 04.08.1986 3 9 3 03.08.2000
BUTAC  Florin 31.03.1989 II 110 330 32,59,19 29.06.1999
    BUZILA  Severin - Andrei 19.07.1985 4 12 4 18.03.2001
    CARBUNARU  Alexandru 1988   1 3 1 02.08.2002
CARDAS  Camil 25.04.1984 2 6 2 20.03.1998
CAZACU  Catalin 14.11.1986 23 69 12,11 11.02.2001
CHIRILA  Ionut 1994   1 3 1 30.08.2002
  CHIRITA  Bogdan - Alex. 1989 1 3 1 19.04.1997
CHIRITOIU  Andrei 23.11.1998   63 189 3,24,34,2 25.05.2004
CHIVU  Daniel- Andrei 08.08.1999   27 81 13,14 14.09.2007
 CIMPEANU  Stefan-Adrian 2002   1 3 1 25.03.2010
CINA  Mihaela 1987   2 6 2 09.08.2002
CIOBANU  Mihai 13.04.1991   1 3 1 10.05.2003
CIOBANU  Olga - Iulia 19.07.1993 III 70 210 38,32 09.07.2002
CIOLPAN  Stefan 14.11.1985 2 6 2 05.12.1997
CIUPITU  Mihai - Alin 03.03.1988 4 12 4 05.10.1996
CODREANU  Gabriel 16.05.1993   2 6 2 09.07.2002
COJOCARU  Alexandru 20.10.1985 III 82 246 22,44,16 05.10.1996
COJOCARU  Andreea 1988 2 6 2 25.01.1997
COJOCARU  Ciprian 1985 12 36 12 25.01.1997
COMAN  Andrei - Stefan 02.04.1997   3 9 3 16.01.2004
COMAN  Emilia          Florentina 04.05.2001 WCM 412 1236 5,59,65,71,58,55,35,16(i) + 48(i) 23.11.2007
   COMAN Theodora - Maria 23.08.1998   58 174 28,24,6, 04.01.2008
COMENDANT  Radu 1984 8 24 8 22.11.1996
CONSTANTIN  Ionut  1984 3 9 3 05.10.1996
  CONSTANTINESCU  Ana  1987   2 6 2 09.08.2002
CONSTANTINESCU      Bogdan 21.07.1984   3 9 3 28.11.1997
CONSTANTINESCU Stefan  Daniel 23.09.1989 III 24 72 8,16 26.09.1997
COPACIU  Tiberiu 28.04.1997 II 195 585 38,39,61,38,19 20.07.2004
CORNEANU  Mircea  Andrei 1988 1 3 1 05.10.1996
COSTACHE  Emilian 28.12.1988   2 6 2 04.06.2002
DABIJA  Liviu 1985 1 3 1 05.10.1996
DAITOIU  Tiberiu 1986   7 21 7 17.06.2003
    DAN  Florian - Alexandru 28.11.1985 8 24 8 14.07.2000
DANESCU  Adrian 1988 1 3 1 17.01.1998
DANESCU  Emil 17.08.1987 15 45 15 17.01.1998
   DIDILESCU  Vlad - Mihail 1990 1 3 1 06.03.1998
DIDILIUC  Dariana  Gabriela 29.11.1996 I 216 648 58,54,56,42, 5(i) + 1(i) 15.01.2010
DIDILIUC Lauriana-Mihaela 07.10.2002   26 78 26 11.12.2009
  DINU  Bianca - Manuela 1987   2 6 2 23.07.2002
DINU  Mihai 1986 1 3 1 05.10.1996
DINU  Sonia 29.08.1997   1 3 1 09.08.2002
DINU  Valentin 03.03.1988   1 3 1 09.08.2002
  DINU Dorinel - Georgian 1988 1 3 1 05.10.1996
DITU  Bogdan 09.04.1985 3 9 3 25.03.2001
DOBRESCU  Bogdan 30.03.1986   12 36 12 20.07.2001
DOBRESCU  Catalin 1991   51 153 34,17 22.02.2002
DOBRESCU  Mihnea  Andrei 1986   3 9 3 13.03.2006
DOGARU  Radu 09.01.1985 II 117 351 71,34,12 05.10.1996
DRAGAN  Martin  Alexandru 06.11.1996   67 201 58,9 18.02.2004
   DRAGHICI  Diana - Maria 26.01.1994   47 141 44,3 18.02.2004
DRAGOMIR  Gabriel  Ionut 14.08.1986 5 15 5 16.07.1999
DRAGOMIR  Ionut Constantin 07.01.2003   1 3 1 2012
DUMITRESCU  Florin  Iulian 19.09.1988 III 39 117 12,21,0,6 26.07.1997
DUMITRU  Ionut 1985 2 6 2 05.10.1996
DUMITRU  Sorina 1987 1 3 1 05.10.1996
DURSINA  Alexandru  Ionut 1998   5 15 5 28.10.2003
EFTIMIE  Florian  Constantin 21.10.1995   37 111 9,24,4 15.07.2005
EFTIMIE  Sabina 1998   24 72 4,18,2 13.10.2005
EICHEL  Roxana 1985 4 12 4 05.10.1996
ENACHE  Andra 28.11.1984 9 27 9 06.12.1997
   ENACHE - PAVEL  Andrei - George 14.08.1998   5 15 5 19.05.2006
  FILIMON  Bogdan  Teodor 13.07.1990 3 9 3 03.08.2000
FLECESCU  Alexandru 1984 5 15 5 01.11.1996
FLOREA  Radu 1992   1 3 1 30.08.2002
FLORESCU  Costin 1984 25 75 25 05.10.1996
FLORESCU  Elena 1985 2 6 2 05.10.1996
FRANCULESCU  Lucian 06.09.1984 11 33 11 08.02.1997
FRANGULOIU  Antonio 29.01.1999   5 15 5 07.03.2005
FUGEANU  Alexandra 20.10.2000   3 9 3 14.09.2007
     GALIE  Alexandru-Mihai 06.03.1998   2 6 2 17.07.2006
   GEORGESCU  Alexandru-Ciprian 21.10.1987 11 33 11 10.03.2001
GEORGESCU  Laurentiu 19.12.1992 82 246 24,15,43, 03.07.1999
GEORGESCU  Sebastian 01.12.1978   36 108 28,8 19.03.2004
GEORGESCU  Stefan 1985 2 6 2 11.04.1997
GEORGESCU  Valentin 10.12.1985 25 75 25 03.07.1999
GHEORGHE  Lucian 1984 2 6 2 05.10.1996
GHINEA  Florin 22.05.1996   1 3 1 2005
GHITA  Alexandru 03.12.2003 III 101 303 28,38,35. 03.12.2003
GHITA  Elena - Alice 25.01.1985 5 15 5 10.10.1997
GOGULANCEA  Radu 13.05.1989 CM 299 897 25,51,42,52,37,17,20,36,7,10,2 16.07.1999
GOGULANCEA  Vlad 13.05.1989 II 74 222 25,49 16.07.1999
GORAN  Horia 1984 1 3 1 01.11.1996
GRAMA  Ioana 1985 4 12 4 05.10.1996
GRIGORE  Dan 03.09.1989 II 206 618 21,43,36,29,47,30 26.03.1998
   GRIGORESCU  Alexandru 29.01.1986 11 33 11 12.07.2000
ILIE  Coralia 1985 2 6 2 05.10.1996
ILIE  Felix 1983 1 3 1 05.10.1996
     ILIESCU  Dragos - Stefan 14.06.2002   2 6 2 23.11.2007
 ILIESI  Constantin - Costin 1985 3 9 3 25.01.1997
ION  Florin 16.01.1989   3 9 3 30.08.2002
 ION  Georgian - Alexandru 06.07.1993   2 6 2 09.04.2002
 IONESCU  Andrei-Cezar 01.06.2002 III 91 273 17,41,33. 01.06.2002
IONESCU  Constantin 29.02.1984   1 3 1 08.08.2000
  IONESCU  Cristina - Elena 21.05.1991   16 48 16 13.08.2002
 IONESCU  Liviu - George 17.04.1990   2 6 2 08.08.2000
IONESCU  Marius 12.04.1991   78 234 46,32 17.05.2002
IONESCU  Mihai 04.04.1993   1 3 1 13.08.2002
IONICA  Andreea - Elena 19.02.1989   4 12 4 09.08.2002
IORDAN  Alexandru 1984 11 33 11 05.10.1996
ILIE  Mihai-Sebastian 10.02.2005   19 57 19 23.01.2012
 IMBREA  Ersiliu-George 31.01.2000 III 6 18 6 30.03.2012
ISTUDOR  Gabriel 16.01.1976 III 130 390 37,46,31,3,13 24.05.2002
IVAN  Vladimir 1995   11 33 11 14.09.2006
JOITA  Stefan 09.02.2004   40 120 14,18,8. 2011
LICA  Alexandru .2000   13 39 6,7 2011
MAIER  Teodora 1988 35 105 35 05.10.1996
  MALAESCU  Mihai-Adrian 14.04.1976 II 17 51 17 2010
MANEA  Costin 1988 2 6 2 05.10.1996
MANOLE  Stefan 06.05.1996 CM 171 513 16,58,61,36 14.10.2003
MARGARIT  Andra 1986 2 6 2 05.10.1996
MARGARIT  Aniela 1988 2 6 2 05.10.1996
MARGARIT  Vicentiu 1995   7 21 7 09.04.2002
MARIN  Ioana-Andreea 24.01.2002 II 107 321 4,50,41,12 11.12.2009
MARIN  Stefan 08.06.1988 2 6 1,0,0,1 27.07.1999
MARIN  Vladimir 18.08.1986 3 9 3 27.07.1999
MATEESCU  Diana 10.03.1989   4 12 4 09.08.2002
MATEI  Valentin 29.12.1986 6 18 6 18.02.2000
MIHAI  Andrei 16.04.1987 5 15 5 24.05.1999
MIHAI  Traian - Daniel 1986 1 3 1 05.10.1996
MIHAILA  Marius 11.11.1992   2 6 2 28.10.2003
 MIHAIU  Cristian  Madalin 06.08.1988 10 30 10 16.04.1999
  MILITARU  Ionut - Lucian 18.01.1988 6 18 6 28.11.1997
MINGHERAS  Cosmin 13.05.1985 II 20 60 20, 12.04.2002
  MIRCEA  Dragos  Valentin 21.08.1988 43 129 1,0,9,33, 16.04.1999
MIRESCU  Traian 1988 2 6 2 05.10.1996
MIRICEL  Daniel-Mihai 05.07.2001   11 33 11 2012
 MIROIU  George-Catalin 27.02.1991 MN 259 777 5, 59,48,56,29,15,28,12,2,5 20.12.2002
MIRON  Lucian - Costin 1987 MI 8 24 8 05.10.1996
MITRACHE  Veronica  Alexandra 25.04.1989   4 12 4 09.08.2002
MITRAN  Ana - Maria 1994   18 54 18 18.02.2004
MITRAN  Razvan 1998   19 57 19 18.02.2004
MOCANU  Catalin - Ioan 22.12.1996   24 72 24 31.01.2006
MOCANU  Eugen 07.03.1987   1 3 1 18.06.2002
MOS  Maria - Magdalena 11.10.2001 II 325 975 31,56,68,71,62,37 26.05.2008
MUNTEANU  Teodor 10.01.1987 1 3 1 08.01.1999
NAESCU  Alexandru 03.09.1991   7 21 7 18.06.2002
NEACSU  Bogdan-Mihai 13.03.2001   44 132 40, 4 11.02.2008
NEAGU  Andrei 21.09.1988 2 6 2 08.01.1999
NEAGU  Mihai 11.01.1986 23 69 23 08.01.1999
NEGRU  Adrian-Eduard 02.07.1996   11 33 11 22.04.2005
NICOLAE  Alexandru 05.10.1987 3 9 3 07.11.1997
NICULESCU  Filip 20.11.1995   38 114 21,8,9 08.02.2002
NICULESCU  Ionut 09.02.1986   2 6 2 11.08.2000
NICULESCU  Stefan 1988 2 6 2 05.10.1996
NISTOR  Alexandru 20.10.1984 II 129 387 83,44,2 05.10.1996
NISTOR  Radu 29.11.1988 II 158 474 74,35,16,4,29 05.10.1996
NISTORICA  Vladimir 16.09.1998 III 68 204 37,31, 16.05.2008
NITA  Serban-Florin 04.04.2001   18 54 2,16, 09.05.2011
NITA  Daniel 1985 5 15 5 08.02.1997
OPREA  Alexandru 07.01.1986   56 168 22,34 11.09.1998
OPREA  Costin - Aurel  13.10.1987 II 111 333 34,38,16,12,11 23.11.1997
OPREA  Daniel 21.11.1981 I 111 333 19,43,25,11,13 23.11.1997
OPREA  Gabriel 02.11.1983 I 105 315 26,26,16,23,14 05.10.1996
OPREA  Mihai - Victor 1985 3 9 3 05.10.1996
OPREA  Oana - Andreea 30.03.1985 I 211 633 54,57,25,30,24,21, 05.10.1996
   OPRESCU  Andrei - Iulian 01.06.1985 5 15 5 08.08.2000
PALEANU  Raluca  Valentina 1985 2 6 2 19.04.1997
PANA  Tiberiu 30.08.1997   9 27 9 19.11.2002
PANAITESCU  Ciprian 11.08.1998 II 233 699 34,23,35,36,49,32,24 05.03.2002
PANCU  Gabriel 23.02.1989   6 18 6 09.08.2002
PARCALABU  Bogdan  Nicolae 06.09.1988 7 21 7 16.04.1999
PASCU  Adrian 27.10.1981 3 9 3 05.12.1997
PASCU  Sabin - Radu 11.02.2002   89 267 3,47,39 23.11.2007
PASCU  Sorin 1984 1 3 1 05.10.1996
PAUN  Eduard 1985 1 3 1 19.04.1997
PETRE  Vlad 02.08.1985 III 56 168 33,23, 18.04.1997
   PETREA  Robert-Cristian 27.08.1998   20 60 10,10 14.09.2007
PILICA  Vasile 21.06.1979 2 6 2 18.02.2001
  Plesoianu  Andrei  Bogdan 18.05.1998   1 3 1 15.11.2004
POGOREVICI  Teodor 24.06.1990 II 81 243 24,0,0,0,0,3,47,7 22.03.1997
POP  Costin 24.01.1986 2 6 2 07.11.1997
POP  Ionut 1994   1 3 1 07.05.2004
POP  Lucian 1983 3 9 3 05.10.1996
POP  Tiberiu 1988 4 12 4 05.10.1996
POPA  Adrian 22.05.1983 2 6 2 28.11.1997
 POPA  Constantin  Emilian 24.07.1997   28 84 28 24.02.2004
  POPA  Constantina  Rodica 20.05.1993   30 90 30 24.02.2004
POPESCU  Andrei 1988 1 3 1 12.04.1997
POPESCU  Diana 28.03.2002   19 57 19 11.08.2009
POPESCU  Mihnea 08.02.2002   30 90 16,14 14.09.2007
    POPESCU  Stefan  Lucian 09.01.1988 III 44 132 18,26, 26.08.1997
POPESCU Traian-Stefan 02.08.2001   1 3 1 2010
   POSTOACA  Ionut  Gabriel 20.11.1982 1 3 1 08.08.2000
PRAHOVEANU  Andrei 22.10.1997   1 3 1 12.07.2002
PRAHOVEANU  Paula 07.01.1991   24 72 24 12.07.2002
PREDA  Daniel 30.08.1996   3 9 3 16.07.2004
PRUNDUREL  Catalin 1988 1 3 1 05.10.1996
RACOVITA  Ovidiu 1984 4 12 4 05.10.1996
RADU  Andrei -  Iulian 09.06.1989 1 3 1 30.11.2001
RADU  Mirel 1988 3 9 3 05.10.1996
    RADU  Raoul - Alexandru 12.02.1989   45 135 33,12 02.07.2002
    RADU  Sebastian- Marius 02.03.2001   3 9 3 29.01.2009
RADULESCU  Mihnea 07.04.1998 II 192 576 27,33,54,48,30 16.03.2004
RADULESCU  Theodor 03.08.1992   5 15 5 06.07.2004
RIZEA  Cristian 29.01.1982   1 3 1 12.07.2001
 ROTARIU  Cosmin  Marian 21.11.1996   6 18 5,1 21.10.2003
ROTARU  Codrut 28.10.1998   3 9 3 16.07.2007
RUSU  Silviu - Cristian 13.12.1985 III 47 141 21,21,0,5 22.08.1997
SANDRU  Costin - Ionut 1984 2 6 2 12.04.1997
SARBU  Nicolae  Ionut  Octavian 14.09.1988 I 134 402 1,0,18,66,40,9 16.04.1999
SARIVAN  Madalina 1984 2 6 2 05.10.1996
SAVU  Daniel 19.08.1997   7 21 7 12.11.2004
SIBIANU  Alexandru 05.05.1988 3 9 3 23.05.1998
SIMA  Dragos 15.04.1985 2 6 2 03.08.2000
SIMIONESCU  Razvan   Mihai 13.02.1998   5 15 5 29.10.2004
SLOBOZEANU  Andrei 17.05.1996   5 15 5 04.05.2004
SOCOL  Andrei - Marian 19.07.1990 1 33 1 03.08.2000
    STANCIU Adrian Gabriel  07.09.2007   13 39 13. 25.02.2013
STANCIU  Alexandru 10.07.1993   3 9 3 21.05.2004
  STANCIU  Mihai-Catalin 05.08.1992 III 123 369 55,25,43, 08.02.2002
STANCIU  Marius 1988 1 3 1 05.10.1996
STANESCU  Alexandru  Gabriel 07.08.1998   30 90 10,20 15.07.2005
STANESCU   Silvia-Ana 30.03.1985 II 148 444 16,60,32,39,0,0,1 25.08.1998
STANESCU  Florentina  Mihaela 24.04.1997   33 99 13,20 15.07.2005
STANESCU  Stefan 21.11.1989 III 102 306 22,47,21,4,8 06.03.1998
STEFANITA  Mihai 1989 42 126 42 05.10.1996
STOIAN  Cristina 1984 3 9 3 02.10.1998
STOIAN  Radu - George 13.02.1989 9 27 9 27.02.1998
 STOICA  Marius - Costin 1988 1 3 1 05.10.1996
STROE  Daniel 19.09.1984 2 6 2 12.07.2001
SZOCS  Iulian 25.01.2001 I 254 762 31,54,71,66,30  + 2(i) 26.05.2008
    TABARCA  Mihai - Daniel 20.04.1986 2 6 2 04.08.2000
TANASE  Aurelian 20.10.1980   2 6 2 2009
TANASE  Florian 1985 2 6 2 05.10.1996
TARSU   Mihai 15.10.1989   86 258 39,47 18.06.2002
TEODORU  Lucia  Alexandra 1985 1 3 1 05.10.1996
TEODORU  Mircea 1987 1 3 1 05.10.1996
TRIFAN  Alexandru 1984 15 45 15 05.10.1996
TRNOBRANSCHY  Alin 09.05.1985 9 27 9 12.07.2001
TROFIN  Andrei 24.12.1988 II 88 264 46,42, 17.05.2002
TRUSU  Razvan 1986 7 21 7 05.10.1996
   TUDOR  Diana  Georgiana 12.06.1985 7 21 7 05.10.1996
   TUDOR  Horatiu - Bogdan 13.07.1987 3 9 3 11.10.1997
 TUDORACHE  Ovidiu - Ion 14.04.1988 3 9 3 30.11.2001
URSU  Alexandru 23.11.1983 4 12 4 11.08.2000
VASILE  Paul 02.06.2000   8 24 8 01.10.2007
VISOIU  Vlad - Bogdan 31.12.1989 1 3 1 06.03.1998
VLAD  Alexandru 1988 6 18 6 05.10.1996
    VLADESCU  Maria-Sarah 27.09.2003   23 69 23 30.03.2012
  VLADULESCU  Alexandru 1989 2 6 2 23.11.1997
VOINEA  VLADIMIR  Andrei 1984 10 30 10 05.10.1996
ZAHARIA  Alexandru 1985 11 33 1,0,0,0,5,0,5 05.10.1996
  ZAMFIR  Marius-Dumitru 1985   1 3 1 05.10.1996
ZURINI  Razvan 18.04.1985 III 84 252 47,37, 05.04.2002
 

 

               Observatii : ( i ) = antrenament individual la domiciliul meu sau al copilului

                                       - Acestea nu sunt date 100% complete, unele s-au ratacit sau pierdut.

                                       - Un antrenament , in medie, dura in jur de 3 ore, dar au fost destule si de 3,5 - 4 ore

                                         - Nu au fost luate in calcul sutele de ore consumate cu pregatirea juniorilor din timpul competitiilor

              

             Productia proprie de juniori : 1 MF (cu 3 norme de MI )

                                                                       3 CM +1 CM (partial - cu contributie majora )

                                                                       8 cat.I + 1 cat.I (partial - contributie minora )

                                                                      21 cat. II

                                                                      16  cat. III
 

                                                                          

MIROIU  George - Catalin  ( MF )                         COMAN  Emilia  Florentina ( WCM )

                             *   2 norme de maestru international                                 *  Campioana Nationala de junioare in     2011, 2012, 2014
                             *    Campion National Scolar - Licee - 2009                               *  Vicecampioana Nationala de junioare              2013
                             *   Campion de junior al capitalei (20 ani) 2009                        *  Campioana Nationala Scolara  - Gimnaziu   -     2014
                             *   Vicecampion Universitar  2011, 2012, 2013                          *  Vicecampioana  Nationala Scolara  - Gimnaziu   -        2013
                             *   medalie de bronz -sah rapid-seniori- 2010                       * Vicecampioana Balcanica- echipe juniori- 16 ani - 2011
                             *  5 medalii  la finalele de juniori (individual + echipe)         *  26 medalii la finalele de juniori (individual + echipe)
                             *  2 participari cu echipa CONPET -ului la "Superliga"         *  4 participari la Mondialele de juniori : 2009, 2011, 2012
                                 cu cel mai bun rezultat din echipa ( 2010, 2011 )                            si  2014
                             * Intre 2003 si 2014  a obtinut : 18 locuri 1, 10 locuri 2,        *  3 participari la Europenele de juniori :  2011, 2013 , 2014
                                   si 6 locuri 3, marea majoritate la turnee de seniori         *  Intre 2008 si 2014  a obtinut : 27 locuri 1, 17 locuri 2,
                                                                                                                                              si 8 locuri 3,la turnee de juniori

                                                                                                            GOGULANCEA  Radu  ( CM )                                                    MANOLE  Stefan  ( CM )

                    *    Campion National de juniori pe echipe - baieti 18 ani - 2007           (*    Campion National de juniori - B 12 -  2008 )
                    *   Vicecampion National de juniori pe echipe -baieti 20 ani - 2009         *   Inclus în lotul naţional B 10 - locul 7 - 2005
                    *  2 medalii de bronz -sah rapid si dezlegari CNJ - 2006                   *   medalie de bronz -sah rapid - CNJ - 2006
                    *    Inclus în lotul naţional B 18 - 2007 ;B20 - 2008, 2009                    *  locul 4 - dezlegari CNJ - 2007
                    *   locul 6 la CN Universitar (37 juc.) - 2010                                             *  locul 4 -Camp. Nat. de juniori pe echipe     
                    *   Component de baza al echipelor divizionare B si A : TC Ind Pl.                   cu echipa "CONPET" - 2006 - Iasi
                                  si CONPET Ploiesti  ( 2003 - 2009 )                                             *  locul 1 - “Grand Prix Junior 2007- Alba Iulia          
                   *  locul 5 - “Finalele de juniori” B18 - sah clasic –Amara-2007            * locul 2 -  “Open internaţional Predeal “- grupa copii - 2007       
                   * locul 1  - Memorial Maria Albulet” – Ploiesti - 2008                                   Plecat la "Petrolul Ploiesti"  in septembrie  2007
                                                                                                                                                                                                                                                                             

                    DIDILIUC  Dariana-Gabriela (WCM)           SZOCS  Teodor Iulian ( I )                       BUNDA  Catalin   ( I )

              *  Campioana Nationala de junioare -dezlegari        * Intre mai 2008 - sept. 2012     * Component de baza al divizionarei "B" :
                                la F18 - 2013 si 2014                                           a castigat 14 locuri 1 ,                      “ IND.GENIUS “ PLOIEŞTI - 2001  
              *  Vicecampioana Nat. de junioare -dezlegari                                    7 locuri 2 ,                           locul 10 din 18 echipe
                        la F14,F16 -  in   2010,2011, 2012                                                 6 locuri 3 , la            * Component de baza al divizionarei "B" :
              *  Vicecampioana Nat. de senioare -dezlegari            diverse concursuri de juniori.                 "T.C.Ind" Ploiesti       -  2002
                        in  2013 si 2014                                                        A plecat la C.S.U.Ploiesti (2013)  * locul II -“ Memorialul Gh. Mititelu “- 2000
              *  Tripla Vicecampioana Nat.de junioare pe echipe-F18-2014                                                           turneul secundar - 18 juc.
              *  13 medalii la finalele de junioare si senioare                                                                     *  Campion judetean pe echipe scolare                                            (individual + echipe) intre 2010 - 2014                                                                            1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
              *  inclusa in lotul national junioare F18 - 2014 ( locul 5)                                                    *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare
              * Campioana Europeana de junioare F18 -dezlegari-2013                                                     1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
                   ( Titlu neoficial )
               VENITA  de la CSM Ploiesti in 15 ianuarie 2010           

                              

                        ANGHEL  Liviu   Stefan  ( I )                       ANGHEL  Valeriu   ( I )                   OPREA  Oana - Andreea   ( I )

           * Component de baza al divizionarei "B" :    * Component de baza al divizionarei "B" :  * Componenta de baza al divizionarei "B" :
              “ IND.GENIUS “ PLOIEŞTI - 2001                    “ IND.GENIUS “ PLOIEŞTI - 2001                   "T.C.Ind" Ploiesti       -  2002, 2003
                     locul 10 din 18 echipe                                            locul 10 din 18 echipe                            * Componenta de baza al divizionarei "B" :    
           * Component de baza al divizionarei "B" :    * Component de baza al divizionarei "B" :              CONPET Ploiesti  -  2004 si 2005
                    "T.C.Ind" Ploiesti       -  2002, 2003                 "T.C.Ind" Ploiesti       -  2002, 2003       *  Campioana Judeteana F20 - 2000
          * locul 2 -Cupa “ UZUC “ 1998                           *   Vicecampion Judetean B16 - 2000               *  Vicecampioana  Judeteana F14 - 1998
                                                                                            * 1 norma CM - "Cupa UZUC"- 2001            *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare                                                                                               * locul 1 -“ Memorialul Emil Macarie “               1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
                                                                                                    1998 - turneul juniorilor - 22 juc.                                                                                                                                                                                                                                               

                                      

                             OPREA  Daniel  ( I )                                  OPREA  Gabriel  ( I )                   SARBU  Nicolae  Octavian ( I )

                      * locul 2 -“ Memorialul Emil Macarie “     * locul 1 -“ Memorialul Paul Diaconescu"
                          1998 - turneul juniorilor - 22 juc.               la turneul secundar - 2000  ( 22 juc.)
                     * locul 1 -Cupa “ UZUC “ 1998                     * locul 3 - “Sferturile” Naţionale pentru
                                                                                                      seniori, ediţia 2000-Ploieşti - turneul 
                                                                                                      secundar - 36 juc.

                                                                                             BUCUR  Sorin  ( I )                        MOS  Maria - Magdalena  ( II )                     BUTAC  Florin  ( II )

                   *   Vicecampion Judetean B12 - 1999       *  Campioana Nat. de junioare -dezlegari        Campion Judetean B12 - 2000
                      Plecat la Petrolul Ploiesti  2000                 la F8, F10 - 2009, 2011                                     *   1 norma de categoria I
                                                                                            *  Campioana Nat. de junioare pe echipe
                                                                                                F10,F12,F14 - 2010,2011,2012,2013,2014
                                                                                            *  15 medalii la finalele de juniori (individual + echipe)

                           

                         STANESCU   Silvia-Ana  ( II )                 ANUTA  Diana  Corina  ( II )          ANUTA  George  Cristian  ( II )

           * Componenta de baza al divizionarei "B" :    * Componenta de baza al divizionarei "B" :   *   Vicecampion Judetean B10 - 1997
             “ IND.GENIUS “ PLOIEŞTI - 2001                    “ IND.GENIUS “ PLOIEŞTI - 2001              *   1 norma de categoria I   
                     locul 10 din 18 echipe                                            locul 10 din 18 echipe
                             * locul 3 - Camp. Judetean de juniori
          * Componenta de baza al divizionarei "B" :       * Componenta de baza al divizionarei "B" :                    2000 - B14  (  8,5p din 11)  
                    "T.C.Ind" Ploiesti    -  2002, 2003                      "T.C.Ind" Ploiesti    -  2002, 2003
              *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare
                                                                                       *  Vicecampioana  Judeteana F14 - 1997              1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
                                                                                       * Prima rezerva in lotul national F18 -2002                             

                                      

                      PANAITESCU  Ciprian  ( II )                  RADULESCU  Mihnea  ( II )                      COPACIU  Tiberiu ( II )

            *  locul 2 “Cupa CONPET” Ploieşti -turneu    *   Vicecampion National de juniori B 8               * Locul 6 (la egalitate -30 p- cu locul 1
                                  copii  - 2007                                          sah activ  -2006 - Titlu neoficial                    la finalele de juniori - dezlegari - 2007
            * locul 3 - “ Festivalul sahului Brailean -   * locul 2- “Mem. Emil Macarie“ turneu            * Campion judetean de juniori B10- 2007
                                turneul B“   - 2008 - 42 juc.                            copii  2006 - Ploiesti                        * locul 1 -“Mem. Emil Macarie“ turneu copii
           * locul 1 - “ Turneul Maestrilor “ 2006       *  locul 4 -Camp. Nat. de juniori pe echipe                              2006 - Ploiesti                                                Ploiesti- turneu secundar - 24 juc.              cu echipa "CONPET" - 2006 - Iasi            *  locul 4 -Camp. Nat. de juniori pe echipe
                                                                                                                                                                                           cu echipa "CONPET" - 2006 - Iasi
                                                                                                                                                                            * locul 4 -Camp. Nat. de juniori - B12 -
                                                                                                                                                                                           - dezlegari - Voineasa - 2008

                                   

                       POGOREVICI  Teodor  ( II )                          NISTOR  Alexandru  ( II )                             NISTOR  Radu  ( II )

                  * locul 3 - Camp. Judetean de juniori     *  Campion judetean pe echipe scolare
                        1997 - B10   ( 14 juc. )                               1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
                                                                                           *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare
                                                                                               1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti

                                                                     OPREA  Costin  Aurel  ( II )                  MARIN  Ioana Andreea ( II )                MALAESCU  Mihai-Adrian ( II )

                 *   1 norma de categoria I                                *  Vicecampioana Nat. de junioare -dezlegari 
                 *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare                           F 8  - 2010
                      1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti     *  Campioana Nat. de junioare pe echipe
                                                                                                       F10 - 2010,2011(clasic +rapid)
                                                                                               *  4 medalii la finalele de juniori (individual + echipe)       

                                                   
                    BOCEANU  Gabriel - Radu ( II )                     DOGARU  Radu ( II )                                  GRIGORE  Dan ( II ) 

               * locul 1 - “ Memorialul Paul Diaconescu "    *  Campion judetean pe echipe scolare
                  la turneul inchis pentru juniori - 2000           1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti
                                                                                                *  locul 4 - Finala Nat. pe echipe scolare
                                                                                                     1999 - cu echipa scolii Nr. 23 Ploiesti

                                        
                       GOGULANCEA  Vlad  ( II )                    MINGHERAS  Cosmin  ( II )                            TROFIN  Andrei  ( II )

 

                                                         

                    IMBREA  Ersiliu-George ( II )                GEORGESCU  Sebastian ( III )                 STANESCU  Stefan ( III )

                                                 

                         BALALIA  Andrei  ( III )                         COJOCARU  Alexandru ( III )                 RUSU  Silviu - Cristian ( III )

 

                                               

                              PETRE  Vlad      ( III )                                ZURINI  Razvan   ( III )                            ISTUDOR  Gabriel  ( III )

                                                           

                                          

                    CIOBANU  Olga - Iulia  ( III )          CONSTANTINESCU Stefan Daniel (III)   POPESCU  Stefan  Lucian ( III ) )                                                                                       

                                                                                                                                    

                         

                 DUMITRESCU  Florin - Iulian (III)           STANCIU  Mihai-Catalin (III)                NISTORICA  Vladimir  (III)

                        
                  
                        
                    ANGHELUS  Daniel-Gabriel                IONESCU  Andrei-Cezar
(III)                     GHITA  Alexandru (III)

                                                          

                                CAZACU  Catalin                                               BICA  Valentin                                          BOCEANU  Mihai

                                               

                                        BOIA  Radu                                     BUCUR  PETRESCU  Vlad                         COMAN Theodora  Maria

                                                        

                          CHIVU  Daniel- Andrei                                CHIRITOIU  Andrei                               GEORGESCU  Laurentiu

                                                                             TARSU   Mihai                           DIDILIUC Lauriana-Mihaela                            DANESCU  Emil         

                                               

                    IONESCU  Cristina - Elena                           ANGHELESCU  Theodora                         ANDRONESCU  Nicolae
 

                                              

                              DOBRESCU  Bogdan                       DRAGAN  Martin - Alexandru                           DOBRESCU  Catalin
 

                                                

                           DRAGHICI  Diana - Maria               EFTIMIE  Florian - Constantin                        EFTIMIE  Sabina  

                                                           

                         ILIE  Mihai-Sebastian                                   IONESCU  Marius                                      IVAN  Vladimir     


                                    

                                     JOITA  Stefan                                              MAIER  Teodora                                      LICA  Alexandru

                                                         

                           MITRAN  Ana - Maria                                   MITRAN  Razvan                               MIRCEA  Dragos - Valentin

                                                          

                              NICULESCU  Filip                                  MOCANU  Catalin - Ioan                        NEACSU  Bogdan-Mihai

                                                              

                              OPREA  Alexandru                             RADU  Raoul - Alexandru                              STANCIU  Marius

                                                        

                              NITA  Serban-Florin                               PASCU  Sabin - Radu                          PETREA  Robert-Cristian

                                                    

                       POPA  Constantin - Emilian                  POPA  Constantina - Rodica                            POPESCU  Diana

                                                        

                                POPESCU  Mihnea                                  PRAHOVEANU  Paula                                     RADU  Mirel

                                                                                                        SIMIONESCU  Razvan  Mihai                     RADULESCU  Theodor                                 SAVU  Daniel

                                                           

                       STANESCU  Alexandru - Gabriel        STANESCU  Florentina - Mihaela          TUDORACHE  Ovidiu - Ion

                                                  

                           STANCIU Adrian-Gabriel                                    VASILE  Paul                                      VLADESCU  Maria-Sarah