Sah-Conpet Partide

     

    ┼×AH - CONPET

 

Informatii Sahiste detaliate

                                                              Trimestrul I , 2010

 
 
" Memorialul Paul Diaconescu"-2010- turneul principal -13 februarie-14 martie

                                                                   Un loc  4 cat un loc 2 :  ANUTA  LAURENTIU

 

CLASAMENT  FINAL

Rk. Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 CM Telea Stefan ROU 2158 Acs Uztel Ploiesti 7,5 0,0 53,5 42,5
2 CM Corlatescu Dragos-Georgian ROU 2151 Cs Petrolul Ploiesti 6,5 1,0 53,0 42,0
3 I Vezeteu Daniel ROU 2024 Cs Petrolul Ploiesti 6,5 1,0 53,0 41,5
4 CM Anuta Elefterie-Laurentiu ROU 2048 Cs Conpet Ploiesti 6,5 1,0 49,5 39,0
5 I Florescu Alin-Cristian ROU 1968 Cs Petrolul Ploiesti 6,0 0,0 49,0 38,5
6 CM Dobrin Catalin ROU 1877 Acs Uztel Ploiesti 6,0 0,0 45,5 35,0
7 I Cimpoiasu Dan ROU 1899 Cs Conpet Ploiesti 5,5 0,0 48,0 37,5
8 I Romosan Cristian ROU 1834 Cs Conpet Ploiesti 5,5 0,0 46,0 36,5
9 WNM Adoamnei Roxana ROU 2000 Csu Ploiesti 5,5 0,0 46,0 36,0
10 I Manole Anghel ROU 1654 Cs Conpet Ploiesti 5,5 0,0 41,5 31,5
11 I Sandulescu Gheorghe ROU 1914 Cs Conpet Ploiesti 5,0 0,0 45,0 35,0
12 I Sandu Marian-Catalin ROU 1731 Cs Municipal Ploiesti 5,0 0,0 42,0 34,0
13 I Gorea Aristide ROU 1771 Cs Petrolul Ploiesti 5,0 0,0 42,0 33,5
14 I Sacuiu George-Alexandru ROU 1743 Cs Petrolul Ploiesti 5,0 0,0 39,0 30,0
15 I Raducanu Lucian ROU 1737 Cs Petrolul Ploiesti 4,5 0,0 46,5 37,0
16 I Herea Sergiu-Gabriel ROU 1743 Cs Municipal Ploiesti 4,5 0,0 45,0 36,0
17 I Chiru Alexandru ROU 1828 Cs Petrolul Ploiesti 4,5 0,0 44,0 35,0
18 I Pepene Ionut ROU 1744 Cs Petrolul Ploiesti 4,5 0,0 42,5 32,5
19 II Raducanu Adrian ROU 659 Cs Petrolul Ploiesti 4,5 0,0 40,5 31,0
20 Nistor Minu-Mihail ROU 401 Cs Petrolul Ploiesti 4,5 0,0 40,0 30,5
21 I Cinatti Laurentiu ROU 1634 Cs Conpet Ploiesti 4,0 0,0 43,0 33,0
22 I Dumitrescu Mihaela-Andreea ROU 1520 Cs Petrolul Ploiesti 4,0 0,0 42,5 32,5
23 I Soare Flavius-Alexandru ROU 1709 Csu Ploiesti 4,0 0,0 40,0 31,5
24 I Olariu Mihail ROU 1829 Cs Petrolul Ploiesti 4,0 0,0 37,5 29,0
25 III Ciobanu Alexandru ROU 482 Cs Petrolul Ploiesti 3,5 0,0 39,5 30,5
26 I Coman Emilia-Florentina ROU 604 Cs Conpet Ploiesti 3,5 0,0 39,0 31,0
27 I Didiliuc Dariana-Gabriela ROU 565 Cs Conpet Ploiesti 3,5 0,0 38,0 29,0
28 II Tentu Valentina ROU 464 Cs Petrolul Ploiesti 3,5 0,0 37,5 29,5
29 II Szocs Teodor-Iulian ROU 505 Cs Conpet Ploiesti 3,5 0,0 37,5 29,0
30 Hirlea Cristian-Florin ROU 401 Cs Petrolul Ploiesti 3,5 0,0 32,0 25,0
31 II Dragnea Marius ROU 401 Cs Petrolul Ploiesti 3,0 1,5 31,0 24,0
32 Prahoveanu Andrei ROU 401 Cs Petrolul Ploiesti 3,0 1,0 30,0 23,0
33 III Raducanu Alexandru ROU 431 Cs Petrolul Ploiesti 3,0 0,5 33,5 26,0
34 Botea Daniel ROU 401 Cs Gambitul Damei Ploiest 2,5 0,0 35,0 27,0
35 III Marghidan Petre-Mihai ROU 415 Cs Gambitul Damei Ploiest 2,0 1,5 27,5 21,5
36 Frunza Alexandru ROU 401 Cs Gambitul Damei Ploiest 2,0 1,0 26,5 20,5
37 Coteata Ana-Maria ROU 401 Cs Gambitul Damei Ploiest 2,0 0,5 27,0 20,0
38 III Bejan Cristian ROU 420 Cs Gambitul Damei Ploiest 1,5 0,0 30,5 23,0

Castigatoare detasata si incontestabila la " Memorialul Paul Diaconescu"

               (turneul secundar) junioara noastra :  COMAN  EMILIA - FLORENTINA .

                                            SZOCS   Iulian  si el printre protagonistii turneului.

                                                                                    

     

CLASAMENT  FINAL

Rk. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 I Coman Emilia-Florentina 604 ROU * 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10,0 46,50 0,0 833
2 II Tentu Valentina 464 ROU 1 * 0 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 9,5 43,75 0,0 771
3 III Dragulin Andrei 471 ROU 0 1 * ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 8,5 37,25 0,0 673
4 II Szocs Teodor-Iulian 505 ROU 0 ½ ½ * 1 1 ½ 1 1 1 1 1 8,5 35,75 0,0 670
5 III Ciobanu Alexandru 482 ROU 0 0 ½ 0 * ½ 1 ½ 1 1 1 1 6,5 22,25 0,0 526
6 Popescu Alin-Gabriel 401 ROU 0 0 0 0 ½ * 1 1 1 1 1 1 6,5 19,75 0,0 533
7 II Mocanu Valentin-Gabriel 570 ROU 0 0 ½ ½ 0 0 * ½ 1 1 1 1 5,5 17,75 0,0 453
8 III Mos Maria-Magdalena 438 ROU 0 0 0 0 ½ 0 ½ * ½ 0 1 1 3,5 8,75 0,0 332
9 Muscalu Alexandru 413 ROU 0 0 0 0 0 0 0 ½ * 1 1 1 3,5 5,75 0,0 334
10 Nistor Gabriela 401 ROU 0 0 0 0 0 0 0 1 0 * 1 1 3,0 4,50 0,0 293
11 Marin Ioana-Andreea 401 ROU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 1 1,0 0,00 0,0 85
12 Didiliuc Lauriana-Mihaela 401 ROU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 0,00 0,0 0

" Olimpiada Scolara - faza judeteana " - Licee  si  Gimnaziu - 12 februarie

                         MIROIU  GEORGE - CATALIN          :   locul 1-2  - baieti - Licee

                        DIDILIUC  DARIANA - GABRIELA  :      locul 1     -  fete    -Gimnaziu

                                        


 

              "Cupa Mc Donald’s " -  OLANESTI - 30 ianuarie  - 7 februarie

                              Competitie rezervata juniorilor sub 14 ani, la care junioara noastra,

                    COMAN  EMILIA a terminat a -3-a la fete sub 10 ani si a ratat locul 1

                 

CLASAMENT  FINAL

Rk. Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 I Stanciu Andreea-Briana ROU 607 Clubul Sportiv Otopeni 6,0 0,0 18,5 19,50
2 I Nastase Andreea-Cristina ROU 665 Asociatia Sah Club Snagov 5,5 1,0 19,0 20,25
3 I Coman Emilia-Florentina ROU 604 Cs Conpet Ploiesti 5,5 0,0 19,5 20,50
4 III Szijarto Andreea-Irene ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 4,0 0,0 19,0 10,50
5 II Tentu Valentina ROU 464 Cs Petrolul Ploiesti 4,0 0,0 19,0 10,50
6 II Ciocan Maria-Alexandra ROU 439 Asociatia Sah Club Rm Valcea 3,5 1,0 18,0 8,25
7 II Poama-Covaci Iulia ROU 443 Cs Municipal Ploiesti 3,5 0,0 15,0 7,75
8 II Panainte Andreea-Bianca ROU 504 Css Palatul Copiilor C-Ta 3,0 1,0 14,5 6,00
9 II Davidescu Miruna-Gabriela ROU 519 Cs Municipal Craiova 3,0 0,0 15,0 8,75
10 II Gavrilescu Dina ROU 474 Cs Armata Craiova 2,5 0,0 21,5 7,00
11 II Oloeriu Delia-Ioana ROU 453 Cs Politehnica Iasi 1,5 0,0 15,0 2,25
12 Voloc-Popel Rebeca-Magdalena-Iuliana ROU 401 CS Micul Sahist Iasi 0,0 0,0 12,5 0,00

         

               

          

                  

            

    "FINALELE  NATIONALE de SENIORI-Editia 2010"-OLANESTI  31 ianuarie  - 7 februarie

                            BACIU  STEFAN  si  MIROIU CATALIN - comportare meritorie                                

                           

                 

CLASAMENT  FINAL

Rk. Name Gr FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 GM Lupulescu Constantin ROU 2592 Cs Dinamo Bucuresti 7,0 44,0 42,25 36,5
2 GM Nevednichy Vladislav ROU 2574 Cs Aem Luxten Timisoara 7,0 38,5 37,50 35,0
3 FM Dragomirescu Robin-Alexandru ROU 2348 Css Nr 1 Timisoara 7,0 38,0 36,25 33,5
4 FM Ungureanu Vlad ROU 2316 Cs Politehnica Iasi 6,5 42,0 36,25 35,5
5 GM Szabo Gergely-Andras-Gyula ROU 2541 Cs Stud. Medicina Timisoa 6,5 42,0 36,00 35,5
6 GM Berescu Alin ROU 2476 Cs Aem Luxten Timisoara 6,5 41,5 36,50 36,5
7 GM Badea Bela ROU 2487 Cs Dinamo Bucuresti 6,5 41,5 34,25 36,0
8 IM Miron Lucian-Costin ROU 2478 Cs Politehnica Iasi 6,5 40,5 36,50 35,5
9 GM Parligras Mircea ROU 2555 Cs Aem Luxten Timisoara 6,5 40,5 36,00 34,5
10 IM Sofronie Iulian ROU 2457 Cs Dinamo Bucuresti 6,5 40,0 33,75 35,0
11 NM Nemes Silviu-Virgil ROU 2254 Css Nr 1 Timisoara 6,5 36,0 31,25 30,5
12 IM Nanu Ciprian-Costica ROU 2506 Cs Dinamo Bucuresti 6,0 41,5 33,00 36,0
13 GM Manolache Marius ROU 2539 Cs Stud. Medicina Timisoa 6,0 39,0 30,50 33,5
14 FM Dobre Claudiu-Cristian ROU 2338 Csu Ploiesti 6,0 39,0 27,25 32,5
15 IM Dumitrache Dragos-Nicolae ROU 2472 Acs De Sah Apa Nova Bucur 6,0 38,5 31,00 32,5
16 IM Burnoiu Nicolae-Costel ROU 2408 Clubul De Sah Deva 6,0 38,5 29,50 32,5
17 FM Petrisor Adrian-Marian ROU 2347 Css Nr 1 Timisoara 6,0 38,5 29,00 31,5
18 IM Schmidt Raul ROU 2385 Csu Brasov 6,0 38,0 29,25 32,5
19 IM Ardelean George-Catalin ROU 2525 Cs Dinamo Bucuresti 6,0 37,0 30,00 31,5
20 IM Foisor Ovidiu-Doru ROU 2420 Cs Muncitorul Resita 6,0 36,5 31,25 30,5
21 NM Doros Radu-Marian ROU 2313 Lps Satu Mare 6,0 36,5 29,25 31,5
22 CM Malureanu Costin-George ROU 2096 Css Palatul Copiilor C-Ta 6,0 36,5 27,50 29,0
23 FM Voiteanu Gabriel ROU 2261 Csu Ploiesti 6,0 34,5 30,00 28,5
24 NM Hajbok Robert ROU 2295 Cs Unio Satu Mare 6,0 34,5 28,50 28,5
25 I Pop Alexandru ROU 2067 Css Tg Mures 6,0 34,5 27,00 27,5
26 GM Chirila Ioan-Cristian ROU 2504 Clubul Central De Sah Buc 6,0 34,5 26,50 29,0
27 IM Manea Alexandru ROU 2400 Sport Club Municipal Bras 6,0 33,5 28,00 30,0
28 I Bida Mihai-Eugen ROU 2034 Csu Craiova 5,5 38,5 27,75 28,5
29 FM Baciu Stefan ROU 2181 Cs Conpet Ploiesti 5,5 38,0 27,00 31,0
30 CM Miroiu George-Catalin ROU 2216 Cs Conpet Ploiesti 5,5 36,5 24,00 28,0
31 FM Anton Teodor ROU 2347 Css Tg Mures 5,5 36,0 26,75 30,5
32 IM Moldovan Daniel ROU 2443 Cs Victoria Techirghiol 5,5 35,5 27,50 29,5
33 FM Spulber Cicirone ROU 2312 Cs Cleopatra Mamaia 5,5 35,5 26,75 29,0
34 NM Bonte Andrei-Mihai ROU 2305 Cs Al Municipiului Baia M 5,5 34,5 25,00 29,5
35 FM Baratosi Daniel ROU 2396 Csu Ploiesti 5,5 34,5 24,00 28,0
36 IM Berechet Otiliu-Octavian ROU 2198 Cs Sanatatea Bucuresti 5,5 34,5 23,75 28,0
37 NM Posedaru Bogdan ROU 2257 Cs Vointa Buzau 5,5 34,0 25,00 28,5
38 CM Stanculescu Claudiu ROU 2229 Csu Ploiesti 5,5 30,5 24,00 26,0
39 CM Daianu Cristian-Clement ROU 2290 Clubul Sportiv Otopeni 5,5 29,0 21,25 28,5
40 NM Ciobanu Aurelian ROU 2297 Asociatia Sah Club Rm Val 5,0 39,5 24,00 30,5
41 FM Breahna Radu ROU 2288 Acs De Sah Apa Nova Bucur 5,0 39,0 24,25 30,5
42 CM Chifor Ovidiu-Emanuel ROU 2247 Cs Politehnica Iasi 5,0 38,5 25,00 28,5
43 NM Ciobanu Viorel-Adrian ROU 2261 Cs Diana Galati 5,0 38,0 24,25 30,0
44 FM Pessi Emil-George ROU 2224 Acs De Sah Apa Nova Bucur 5,0 36,0 23,00 28,0
45 CM Paval George ROU 2168 Cs Micul Sahist Iasi 5,0 36,0 22,25 28,5
46 I Dolana Andrei-Theodor ROU 1918 Clubul Central De Sah Buc 5,0 34,5 22,75 23,0
47 CM Chirita-Mihaila Marius-Constan ROU 2136 Css Nr 1 Timisoara 5,0 34,0 21,00 25,0
48 CM Telea Stefan ROU 2158 Acs Uztel Ploiesti 5,0 34,0 21,00 25,0
49 CM Corlatescu Dragos-Georgian ROU 2151 Cs Petrolul Ploiesti 5,0 34,0 20,50 23,5
50 CM Dragomir Constantin ROU 2069 Cs Sissa Constanta 5,0 33,5 23,25 25,0
51 I Motounu Vlad-Stefan ROU 1819 Asociatia Sah Club Rm Val 5,0 33,0 20,75 24,0
52 CM Horvat Dan-Sebastian ROU 2164 Css Viitorul Cluj 5,0 33,0 20,50 25,5
53 I Iordache Adrian ROU 1991 Cs Municipal Ploiesti 5,0 33,0 19,00 24,0
54 CM Siclovan Cristian-Daniel ROU 2024 Css Nr 1 Timisoara 5,0 32,5 20,25 25,5
55 CM Russu Eduard ROU 2202 Asociatia Sah Club Rm Val 5,0 32,5 19,50 26,0
56 I Cirjan Daniel ROU 2000 Asociatia Sah Club Rm Val 5,0 32,5 19,00 25,5
57 CM Stoicescu Horia ROU 1913 Cs Carpati Sinaia 5,0 32,5 18,50 20,0
58 I Gulie Cosmin ROU 2109 Cs Universitatea Targovis 5,0 32,0 21,00 25,5
59 I Stegariu Alexandru ROU 2042 Cs Politehnica Iasi 5,0 32,0 19,00 26,0
60 FM Georgescu Gabriel-Ioan ROU 2031 Acs De Sah Apa Nova Bucur 5,0 31,0 18,75 24,0
61 CM Ciortan Mihail ROU 1760 Cs Siciliana Bucuresti 5,0 30,5 21,25 22,0
62 CM Porfireanu Serban ROU 1036 Cs Alcor Bucuresti 5,0 30,5 21,00 21,0
63 I Nedelcu Ionut ROU 1806 Cs Ineu 5,0 30,0 19,50 21,5
64 CM Senetia Teodor ROU 2190 Cs Siciliana Bucuresti 5,0 29,0 18,25 23,5
65 CM Anuta Elefterie-Laurentiu ROU 2048 Cs Conpet Ploiesti 5,0 28,0 16,25 24,5
66 I Acsinte Matei-Ionut ROU 1725 Cs Politehnica Iasi 5,0 27,0 16,00 17,5
67 CM Gilea Lucian ROU 2272 Cs Otopeni 4,5 36,0 20,00 28,5
68 FM Taga Georgica ROU 2202 Acs De Sah Apa Nova Bucur 4,5 35,0 20,00 26,5
69 I Stefanache Mihail ROU 2067 Cs Micul Sahist Iasi 4,5 35,0 18,25 26,0
70 I Arghirescu Marius ROU 1897 Cm De Sah Speranta Focsa 4,5 34,0 18,25 22,5
71 I Ciubotariu Maricel ROU 1918 Cs Fc Callatis Mangalia 4,5 34,0 17,75 21,5
72 I Stegariu Vlad-Ionut ROU 2036 Cs Politehnica Iasi 4,5 33,0 16,50 25,0
73 I Nastase Robert-Paul ROU 1747 Asociatia Sah Club Snagov 4,5 32,5 18,25 23,5
74 I Marin Constantin ROU 1933 Asociatia Sah Club Rm Val 4,5 30,0 16,25 18,0
75 I Secheres Adrian-Simion ROU 1793 Cm De Sah Alba Iulia 4,5 29,5 15,25 19,0
76 IM Miulescu Gabriel ROU 2301 Cs Tinerii Maestri Bucure 4,5 29,0 15,50 21,5
77 I Albescu Nicolae ROU 1860 Sc Albatros Dragasani 4,5 28,5 14,75 19,0
78 I Toma Mihail ROU 1990 Asociatia Sah Club Rm Val 4,5 25,5 16,25 20,0
79 CM Fugulyan Grigore ROU 1944 Cs Lacul Ursu Sovata 4,5 25,5 14,25 15,5
80 I Martian Dragos-Daniel ROU 1867 Cs Orizont 64 Braila 4,0 36,5 20,25 25,5
81 I Tomici Stefan ROU 1935 Clubul Central De Sah Buc 4,0 36,5 18,00 22,0
82 I Jugaru Lucian ROU 1914 Cs Sah Club Galati 4,0 35,5 19,00 20,5
83 I Smarandoiu Adrian-Ion ROU 2045 Cs Sah Club Galati 4,0 34,0 17,75 23,5
84 NM Tufa Mihai ROU 2076 Cs Diana Galati 4,0 34,0 15,50 25,0
85 CM Damian Pavel ROU 1997 Cs Sissa Constanta 4,0 33,5 16,50 23,5
86 CM Dan Cristian ROU 1979 Cs Orizont 64 Braila 4,0 33,0 16,50 20,0
87 I Panainte Daniel-Iulian ROU 1902 Css Palatul Copiilor C-Ta 4,0 32,0 14,25 21,0
88 I Arghirescu Andrei ROU 1993 Cm De Sah Speranta Focsa 4,0 32,0 13,50 23,0
89 I Costachi Mihnea ROU 1790 Cm De Sah Alba Iulia 4,0 31,0 16,00 18,0
90 I Manole Stefan ROU 1943 Cs Petrolul Ploiesti 4,0 31,0 14,50 20,5
91 CM Spirea Mihai ROU 1982 Cs Vointa Buzau 4,0 30,5 17,50 24,0
92 I Radulescu Gabriel ROU 1960 Cs Siciliana Bucuresti 4,0 30,5 14,75 18,5
93 I Toma Radu-Cristian ROU 2067 Cs Dinamo Bucuresti 4,0 30,5 13,25 22,0
94 I Carapit Vasile ROU 1815 Csan Bucuresti 4,0 30,0 15,75 20,0
95 II Baratosi Iosif-Gavril ROU 431 Acs Mures 2004 Tg Mures 4,0 29,0 15,25 16,0
96 I Dobre Mihai ROU 1843 Cs Palatul Copiilor Buzau 4,0 29,0 15,00 17,5
97 I Gheorghiu Calin ROU 1887 Cs Politehnica Iasi 4,0 29,0 14,00 19,5
98 I Manate Laurean ROU 1881 Acs Tinerii Maestri Petro 4,0 28,5 13,75 17,0
99 I Bogdan Horia-Daniel ROU 1797 Css Nr 1 Timisoara 4,0 27,5 13,50 16,0
100 I Ionita Gheorghe ROU 1743 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 27,5 13,50 15,0
101 I Coman Liviu ROU 1839 Cs Carpati Sinaia 4,0 27,0 14,50 17,0
102 I Secheres Alexandru ROU 1825 Cm De Sah Alba Iulia 4,0 27,0 13,50 15,0
103 CM Lazarean Colea-Valentin ROU 1899 Cs Siciliana Bucuresti 4,0 27,0 11,50 19,0
104 I Nistor Mihai ROU 1923 Csan Bucuresti 4,0 26,5 13,25 19,0
105 I Ionita Ioan ROU 1758 Cs Politehnica Iasi 4,0 26,0 13,00 15,0
106 I Dima Mihai ROU 1973 Csan Bucuresti 4,0 25,5 12,00 14,0
107 I Pisu Robert-Daniel ROU 1874 Cs Sah Club Galati 3,5 32,0 14,25 19,5
108 I Barbucenescu Alexandru-Marian ROU 1900 Cs Mediator Giarmata Vii 3,5 31,5 11,75 18,5
109 I Cican Gheorghita-Adrian ROU 1916 Acs Alfil Pitesti 3,5 28,5 11,50 17,5
110 CM Cornea Alexandru ROU 1958 Cs Al Municipiului Baia M 3,5 27,5 10,50 15,0
111 I Teodorescu Daniel ROU 1820 Asociatia Sah Club Rm Val 3,5 25,0 8,75 11,5
112 II Oloeriu Ioan-Catalin ROU 1728 Cs Politehnica Iasi 3,5 24,0 10,50 14,5
113 I Lupascu Matei-Alexandru ROU 1740 Cs Politehnica Iasi 3,5 24,0 8,75 12,5
114 I Salim Riza ROU 1865 Css Palatul Copiilor C-Ta 3,0 31,0 12,75 17,0
115 I Sandulescu Gheorghe ROU 1914 Cs Conpet Ploiesti 3,0 31,0 10,50 17,0
116 I Rusu Vasile ROU 1852 Cs Micul Sahist Iasi 3,0 31,0 8,50 16,0
117 I Toculet Gheorghe-Cristache ROU 1900 Acs Alfil Pitesti 3,0 30,0 8,50 18,0
118 I Buzgaru Gabriel ROU 1955 Cs Sissa Constanta 3,0 29,0 11,00 15,0
119 II Mihalea Stefan ROU 522 Cs Universitatea Targovis 3,0 27,5 11,00 16,5
120 II Stoia Denis-Iulian ROU 1598 Cs Tera Sah Medias 3,0 27,5 10,75 13,5
121 I Andrei Gheorghe ROU 1942 Cs Caissa Miercurea Ciuc 3,0 26,0 7,50 14,5
122 I Vrajitoru Vlad-Laurentiu-Flori ROU 1905 Clubul Central De Sah Buc 3,0 25,5 8,75 13,0
123 I Condurat Florin-Marian ROU 1733 Cs Politehnica Iasi 3,0 24,5 9,50 11,5
124 I Salagean Gheorghe ROU 1923 Csu Sibiu 3,0 24,0 6,75 9,5
125 II Nicolae Radu-Danut ROU 1620 Asociatia Sah Club Rm Val 3,0 23,5 8,50 12,5
126 I Rosca Grigore ROU 1691 Cs Sissa Constanta 3,0 23,0 5,50 10,0
127 II Talu Mircea ROU 708 Css Viitorul Cluj 3,0 21,0 7,00 9,5
128 I Kaunz Werner ROU 1935 Csu Sibiu 2,5 31,0 10,75 14,5
129 CM Grigore Mitica ROU 2019 Cs Jeco Centrocoop Buc. 2,5 28,0 9,75 18,0
130 I Fulger Ionut ROU 1749 Cs Arpechim Pitesti 2,5 27,0 7,50 15,0
131 II Porumb Alecu ROU 512 Cs Universitatea Targovis 2,5 26,5 10,00 16,5
132 I Herea Sergiu-Gabriel ROU 1743 Cs Municipal Ploiesti 2,5 26,0 8,25 12,5
133 II Copie Radu-Gabriel ROU 1659 Css Nr 1 Timisoara 2,5 25,5 7,75 9,0
134 I Raducu Marcel ROU 1869 Cs Siciliana Bucuresti 2,5 24,5 6,50 13,0
135 I Brisan George-Iulian ROU 717 Cs Municipal Ploiesti 2,5 23,5 5,75 9,5
136 I Sandu Marian-Catalin ROU 1731 Cs Municipal Ploiesti 2,0 25,5 7,00 11,0
137 I Balacianu Alexandru-George ROU 1658 Acs Mures 2004 Tg Mures 2,0 25,5 6,25 9,0
138 I Fluerariu Radu-Cristian ROU 1593 Cs Buftea 2,0 23,5 5,50 7,0
139 I Jidanu Florin ROU 1658 Cs Pionul Piatra Neamt 2,0 23,0 4,25 5,5
140 II Zlatea Cezar-Stelian ROU 623 Css Nr 2 Bucuresti 2,0 23,0 3,00 7,0
141 II Muresan Mihai-Alexandru ROU 1452 Csu Sibiu 2,0 22,5 6,00 6,5
142 I David Alexandru-Vasile ROU 1740 Clubul Central De Sah Buc 1,5 24,0 4,50 9,0
143 II Stoica Eduard-Constantin ROU 639 Cs Municipal Ploiesti 1,0 22,5 2,50 5,0
144 II Puscas Filip-Andrei ROU 502 Css Tg Mures 1,0 18,0 4,50 1,0
145 II Niculescu-Gorpin Mihail ROU 401 Cs Siciliana Bucuresti 0,0 31,5 0,00 0,0